2020. 01. 29. Adél napja van

Veni Sancte, 2019. szeptember 1.

Vakáció vége. Stop. Megálltunk...

   

    

Hazatértünk. A sok utazás, tábor és élmény után, vasárnap délután összegyűltünk, hogy Krisztusból táplálkozva, a Lélek erejével kezdjük munkánkat. Tanárok és diákok, segítők és szülők - együtt. A tornacsarnok új, kísérleti helyszíne sokaknak tetszett, a hangosítást viszont fejlesztenünk kell. Az elsősök befogadása után életünk ’forrása és csúcsa’, a szentmise következett, majd Berthóty László, új igazgatónk bemutatta új tanárainkat, dolgozóinkat, beszédében megidézte alapító igazgatónkat, András bácsit, aki aznap nem tudott jelen lenni. Felköszöntöttük Szabolcs atyát (Isten éltesse 33. születésnapján!), és végül megnyitottuk a 2019-2020-as tanévet! 

A Veni Sanctén készült fényképek a galériában láthatók. A fotókat diákjaink, Balogh Benedek és Bégány Levente készítették.

 Eseménynaptár

Legközelebbi események

Dugonics András Matematikav... Félévi értesítő kiküldéséne... Szentmise - 11g osztály
Összes esemény

Kapcsolat

Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

2081 Piliscsaba Béla király útja 72.

OM azonosító: 032450

tel: 26/375-322

szentantaliskola2081@gmail.com

Banner

 Iskolánk támogatója:

 

  Kapcsolat

Cím: 2081 Piliscsaba Béla király útja 72.
Telefon: 26/375-322
E-mail: iskola@paduai.hu

Adatvédelmi tisztviselők: Dr. Sipos Addrienn,
Dr. Marczali Melinda
adatvedelem@paduai.hu