2020. 01. 25. Pál napja van

Iskolánk tanára Szent Gellért-díjat kapott

2019. szeptember 24-én, a székesfehérvári Szent Gellért napi pedagógus konferencia keretében iskolánk tanára, Borókay Eszter a Szent Gellért-díj ezüst fokozatát kapta.

Méltatása így hangzott: "Borókay Eszter, a piliscsabai Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola matematika–hittan szakos tanárnője vehette át másodjára a Szent Gellért-díj ezüst fokozatát. A tanárnő 13 éve tanít az iskolában. Munkáját az alaposság és a diákokra való odafigyelés jellemzi. Tanári munkájának köszönhetően a gimnázium kiváló eredményeket ér el országos viszonylatban is. Az iskola életének meghatározó alakja, akit a gyerekek nagyon szeretnek és tisztelnek, mert mindent megtesz értük, ugyanakkor komolyan követelmények elé állítja őket, és igyekszik mindenkiből a maximumot kihozni. Kollégái körében is tisztelik és szeretik, mert mindig számíthatnak rá."

Szeretettel gratulálunk, Eszter néni!Eseménynaptár

Legközelebbi események

Szentmise - 12g osztály Dugonics András Matematikav... Félévi értesítő kiküldéséne...
Összes esemény

Kapcsolat

Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

2081 Piliscsaba Béla király útja 72.

OM azonosító: 032450

tel: 26/375-322

szentantaliskola2081@gmail.com

Banner

 Iskolánk támogatója:

 

  Kapcsolat

Cím: 2081 Piliscsaba Béla király útja 72.
Telefon: 26/375-322
E-mail: iskola@paduai.hu

Adatvédelmi tisztviselők: Dr. Sipos Addrienn,
Dr. Marczali Melinda
adatvedelem@paduai.hu